ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ IT-UNIVERSITY

IT-University – дистанційний центр сучасних освітніх курсів у сфері Інформаційних Технологій.

IT-University – не є закладом вищої освіти і не надає дипломів державного зразка. Але рівень знань, що ми пропонуємо, відповідає існуючим вимогам на IT-ринку і часто перевищує рівень знань випускників спеціалізованих IT-ВУЗів.

Ми видаємо власний сертифікат, який є свідченням високого рівня підготовки випускників. Необхідною умовою отримання сертифікату є успішне складання онлайн-іспиту з обраного модуля навчання.

 

Стратегія IТ-University спрямована на розвиток освітніх послуг  у сфері ІТ технологій та їх доступність для всіх мешканців нашої країни. Ми розвиваємося заради того, щоби усі бажаючи отримали простий та зручний доступ до самих якісних освітніх матеріалів!

 

Девіз IT-University:

Навчайся у будь-який час, у зручному місці з максимальною швидкістю! 

 

Чому IT-University?

Нашими перевагами є:

 • Ефективність - учень навчається з максимально можливою швидкістю;
   
 • Доступність - доступна вартість навчання.
   
 • Постійна викладацька підтримка - постійно діюча система підтримки, що дозволяє  швидко реагувати на запитання учнів;
   
 • Висока якість освітніх програм – програми курсів сформовані у співпраці з провідними IT-компаніями з використанням багаторічного досвіду викладачів;
   
 • Гарантія якості - на кожному уроці учень повинен виконати поставлені завдання, а також успішно пройти тестування. Лише після успішної здачі усіх уроків він допускається до здачі іспиту.

Ми допоможемо отримати вам знання, які ви зможете використовувати як у повсякденному житті так і для роботи!

FLASH
ВІДЕО
МАЛЮНОК
ТЕКСТ